Jesteśmy Gardens Tax & Legal.

Zespół zaangażowanych doradców podatkowych, radców prawnych i adwokatów. 

Naszą kluczową wartością jest odpowiedzialność.

Powierzając nam swoją sprawę możesz mieć poczucie, że zespół profesjonalistów czuwa nad Twoim bezpieczeństwem i doprowadzi rzecz do końca, wykorzystując wszystkie, dostępne prawem rozwiązania.

Spodziewaj się od nas konkretnych rozwiązań, a nie nadmiernie rozbudowanych i niezrozumiałych raportów.

Jeśli nie masz głowy do śledzenia losów sprawy – przedstawimy Ci jasny plan i poinformujemy o rezultacie podejmowanych działań. Jeśli życzysz sobie pełnej, kompletnej i szczegółowej informacji o wszystkich stadiach i elementach sprawy – z chęcią będziemy z Tobą w częstszym kontakcie.

Łączymy wykonywanie praktyki prawniczej z działalnością naukową, piszemy książki, artykuły, glosy, często występujemy w mediach, prowadzimy blog podatkowy.

Pozwala nam na to na szerszą perspektywę przy rozwiązywaniu problemów prawnych naszych klientów i wypracowanie innowacyjnych, alternatywnych rozwiązań.

Umożliwia także wprowadzenie zaobserwowanych przez nas w praktyce niedoskonałości systemu prawnego do debaty publicznej i w ten sposób wpływanie na poprawę otoczenia prawnego prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.